Links

INDOOR OMNISPORT 2010

Geschreven door: op Maandag 01 Februari 2010, 7391 keer bekeken

Results of athletic events, made by TimeTronics, Belgium Meet=AV PEC Indoor / Indoor Meerkampinterland Location=Apeldoorn Date=31/01/2010 Time=20:37:21 Copywright TimeTronics, Belgium www.timetronics.be MeetManager software version = 2010f Uitslagen van de 2 vanwege ernstig fileleed toegevoegde series JJB 60mH en 60m zijn onderaan toegevoegd. (23.45u ma-1-feb 2010) De prestatieprijzen van http://www.zportdrive.com voor Junioren worden in het NK junioren uitgereikt en de prestatieprijzen voor Senioren in het weekend van het NK senioren.

Rectificatie op ver Jongens Junioren B - Pim de Vor -5.64m

Heptathlon Men Time :00:00 Heat:1 1 723 SEMPERS Kevin GBR 3167 2 742 EL FASSI Nadir FRA 3133 3 744 SAINT-JEAN Thierry FRA 3125 4 734 ALTENA Bob NED 3121 5 731 SINTNICOLAAS Eelco NED 3118 6 724 DUNFORD Ed GBR 3097 7 703 BAAR Pavel CZE 3096 8 741 LOGEL Frank FRA 3089 9 702 SAZIMA David CZE 3036 10 701 NEJEDLY Adam CZE 3035

11 704 hedvicak jaroslav cze 3022

12 722 REEKS Richard GBR 3009 13 743 QUERIN Gael FRA 2999 14 711 FELIX Augustin ESP 2996 15 712 CONTRERAS Alvaro ESP 2987 16 732 PLAAT van der Ludo NED 2923 17 713 PEREZ Javier ESP 2840 18 721 HAZELL Ben GBR 2803 19 714 FERNANDEZ Alfonso ESP 2763 60 meter Men Heptathlon Time :11:23 Heat:1 1 744 SAINT-JEAN Thierry FRA 7.24 799 P 2 732 PLAAT van der Ludo NED 7.28 785 P 3 701 NEJEDLY Adam CZE 7.33 769 P 4 721 HAZELL Ben GBR 7.46 726 P 5 714 FERNANDEZ Alfonso ESP 7.56 694 P 60 meter Men Heptathlon Time :11:23 Heat:2 1 724 DUNFORD Ed GBR 7.08 854 P 2 702 SAZIMA David CZE 7.17 823 P 3 742 EL FASSI Nadir FRA 7.22 806 P 4 734 ALTENA Bob NED 7.28 785 P 5 713 PEREZ Javier ESP 7.48 719 P 60 meter Men Heptathlon Time :11:23 Heat:3

1 704 hedvicak jaroslav cze 6.96 897 p

2 733 RIETVELD Pelle NED 7.05 865 P 3 722 REEKS Richard GBR 7.12 840 P 4 743 QUERIN Gael FRA 7.16 826 P 5 712 CONTRERAS Alvaro ESP 7.50 713 P 60 meter Men Heptathlon Time :11:23 Heat:4 1 703 BAAR Pavel CZE 6.99 886 P 2 723 SEMPERS Kevin GBR 7.03 872 P 3 741 LOGEL Frank FRA 7.13 837 P 4 731 SINTNICOLAAS Eelco NED 7.14 833 P 5 711 FELIX Augustin ESP 7.27 789 P Long Jump Men Heptathlon Group 1 Time :13:16 Heat:1 1 744 SAINT-JEAN Thierry FRA 7.21 864 P 2 734 ALTENA Bob NED 7.11 840 P 3 743 QUERIN Gael FRA 7.01 816 P 4 713 PEREZ Javier ESP 6.91 792 P 5 703 BAAR Pavel CZE 6.90 790 P 6 724 DUNFORD Ed GBR 6.84 776 P 7 702 SAZIMA David CZE 6.82 771 P 8 714 FERNANDEZ Alfonso ESP 6.65 732 P 9 721 HAZELL Ben GBR 6.54 707 P 733 RIETVELD Pelle NED NM 0 P Shot Put Men Heptathlon Group 1 Time :15:12 Heat:1 1 732 PLAAT van der Ludo NED 13.25 682 P 2 723 SEMPERS Kevin GBR 12.92 662 P 3 743 QUERIN Gael FRA 12.90 661 P 4 744 SAINT-JEAN Thierry FRA 12.86 659 P 5 702 SAZIMA David CZE 12.53 639 P

6 704 hedvicak jaroslav cze 11.78 593 p

7 722 REEKS Richard GBR 11.73 590 P 8 714 FERNANDEZ Alfonso ESP 11.69 588 P 9 713 PEREZ Javier ESP 11.57 580 P High Jump Men Heptathlon Group 1 Time :18:23 Heat:1 1 722 REEKS Richard GBR 2.03 831 P 2 742 EL FASSI Nadir FRA 2.00 803 P 3 713 PEREZ Javier ESP 1.94 749 P 4 714 FERNANDEZ Alfonso ESP 1.94 749 P 5 703 BAAR Pavel CZE 1.91 723 P

6 704 hedvicak jaroslav cze 1.91 723 p

7 734 ALTENA Bob NED 1.88 696 P 8 743 QUERIN Gael FRA 1.88 696 P 9 721 HAZELL Ben GBR 1.85 670 P 60m Hurdles Men Heptathlon Time :12:07 Heat:1 1 742 EL FASSI Nadir FRA 8.29 910 P 2 703 BAAR Pavel CZE 8.46 869 P 3 721 HAZELL Ben GBR 8.53 853 P 4 732 PLAAT van der Ludo NED 8.54 851 P 5 714 FERNANDEZ Alfonso ESP 8.64 827 P 60m Hurdles Men Heptathlon Time :12:07 Heat:2 1 723 SEMPERS Kevin GBR 8.13 949 P 2 741 LOGEL Frank FRA 8.18 937 P 3 734 ALTENA Bob NED 8.35 896 P

4 704 hedvicak jaroslav cze 8.49 862 p

5 712 CONTRERAS Alvaro ESP 8.92 764 P 60m Hurdles Men Heptathlon Time :12:07 Heat:3 1 702 SAZIMA David CZE 8.21 930 P 2 722 REEKS Richard GBR 8.21 930 P 3 713 PEREZ Javier ESP 8.59 839 P 743 QUERIN Gael FRA DNF 0 P 60m Hurdles Men Heptathlon Time :12:07 Heat:4 1 731 SINTNICOLAAS Eelco NED 8.00 982 P 2 724 DUNFORD Ed GBR 8.16 942 P 3 701 NEJEDLY Adam CZE 8.17 939 P 4 744 SAINT-JEAN Thierry FRA 8.23 925 P 5 711 FELIX Augustin ESP 8.33 900 P Pole Vault Men Heptathlon Group 1 Time :15:07 Heat:1 1 743 QUERIN Gael FRA 4.70 819 P 2 734 ALTENA Bob NED 4.70 819 P 3 744 SAINT-JEAN Thierry FRA 4.60 790 P 4 713 PEREZ Javier ESP 4.50 760 P 5 732 PLAAT van der Ludo NED 4.40 731 P

6 704 hedvicak jaroslav cze 4.40 731 p

7 703 BAAR Pavel CZE 4.40 731 P 8 721 HAZELL Ben GBR 4.40 731 P 9 724 DUNFORD Ed GBR 4.30 702 P 10 714 FERNANDEZ Alfonso ESP 4.30 702 P 1000 meter Men Heptathlon Time :19:01 Heat:1 1 721 HAZELL Ben GBR 2:40.07 873 P

2 704 hedvicak jaroslav cze 2:43.81 832 p

3 703 BAAR Pavel CZE 2:47.52 792 P 4 722 REEKS Richard GBR 2:47.63 791 P 5 713 PEREZ Javier ESP 2:52.60 739 P 6 714 FERNANDEZ Alfonso ESP 2:54.95 715 P 1000 meter Men Heptathlon Time :19:01 Heat:2 1 743 QUERIN Gael FRA 2:38.67 888 P 2 712 CONTRERAS Alvaro ESP 2:45.70 811 P 3 702 SAZIMA David CZE 2:46.26 805 P 4 744 SAINT-JEAN Thierry FRA 2:50.81 757 P 5 701 NEJEDLY Adam CZE 2:51.01 755 P 6 732 PLAAT van der Ludo NED 2:53.24 732 P 7 711 FELIX Augustin ESP 3:07.34 594 P 1000 meter Men Heptathlon Time :19:01 Heat:3 1 742 EL FASSI Nadir FRA 2:37.90 897 P 2 741 LOGEL Frank FRA 2:40.82 864 P 3 734 ALTENA Bob NED 2:46.51 802 P 4 723 SEMPERS Kevin GBR 2:48.62 780 P 5 724 DUNFORD Ed GBR 2:49.63 769 P 6 731 SINTNICOLAAS Eelco NED 2:51.77 747 P 60m Horden Meisjes B; Series Time :11:40 Heat:1 1 611 WILLIAMS Suzanne 93 GRNG 8.94 2 640 ZWERVER Elizabeth 94 AAC 9.38 3 292 KORVING Kim 94 ILIO 9.47 4 429 RAAN van Janneke 94 DVTR 9.70 5 377 MULLER Lieke 94 SLND 10.17 6 400 OS van Renke 94 AVGM 10.21 474 SCHOENAKER Britt 93 NYMG DIS 8 436 RECKMAN Lane 94 ATLS 12.59 60m Horden Meisjes B; Series Time :11:40 Heat:2 1 459 ROTS Maureen 93 PEC 8.94 2 445 RITZEN Nora 93 GRNG 8.98 3 439 REGT de Miranda 93 SPTN 8.99 4 563 VETTER Anouk 93 AAC 9.03 5 51 BOONS Eefje DVTR 9.38 6 166 GRONINGEN van Karin 93 NOP 9.49 7 98 DEKKERS Julitte 94 DVTR 10.24 8 418 POLDERDIJK Melanie 93 AV34 10.40 60m Horden Meisjes B; Series Time :11:40 Heat:3 1 77 BUN Mariska 94 HAV 9.18 2 82 CLAASEN Roos-Sanne 94 NOP 9.19 3 149 GEURTS Rachl 94 AV34 9.46 4 58 BOUWHUIS Sam 94 PH 9.58 5 562 VERWEY Eef 94 ATLS 10.64 582 VOS Winne 93 DVTR DNS 264 KLOMP Naomi 93 ENRG DIS Kogelstoten Jongens B Time :11:44 Heat:1 1 610 WILLEMSEN Ivo 93 SPRT 15.60 2 447 RODENBURG Mathijs 93 AAC 14.05 3 209 HOOGERBRUGGE Thomas 93 LYCG 13.15 4 79 BUUREN van Fynn 93 PL67 12.74 5 334 LUBBE van der Bas 94 AVGM 12.44 6 237 JORISSEN Stijn 93 ARGO 12.37 7 354 MEGEN van Mike 93 AV34 11.38 8 49 BOM Stijn 94 PEC 10.93 9 251 KETELAARS Joris 94 GACH 10.60 10 494 SPIJKERMAN Davy 93 DVTR 10.23 11 438 REGT de Anton 93 AV34 9.83 12 133 FRANKENM/LLE luuk 94 HNZS 9.32 105 DIJK van Mathijs 93 GACH NM 405 OVERBEEKE Ruben 93 HRCL NM 362 MENSINK Jelle 93 DVTR NM Polsstokhoogspringen Jongens B Time :13:03 Heat:1 1 449 ROETMAN Tom 93 GACH 4.00 2 574 VOR de Pim 93 GACH 3.40 3 320 LEEUWEN VAN Joram 93 AC61 3.40 4 432 RASCH Christian 93 GACH 3.20 5 438 REGT de Anton 93 AV34 3.20 6 355 MEGENS Jeroen 93 NYMG 3.20 7 364 MIJNHOUT Pieter 94 GACH 3.10 288 KOPPELAAR Rutger 93 UNTS NM 60m Horden Meisjes A; Series Time :11:51 Heat:1 1 414 PETERSEN VAN Nancy 92 AV34 9.01 2 114 DUIJN Marloes 92 SAV 9.13 522 TELGT Sandra 92 TION DNS 60m Horden Meisjes A; Series Time :11:51 Heat:2 1 2 AERNAUDTS Claudia 92 TRTL 9.67 269 KOCKEN Rachel 92 ATVN DIS 324 LERNOUT Samantha 91 HAV DIS 227 JANSSENS Suzanne 92 SPRN DNS 613 WINGBERMUHLE Robin 92 RTAT DNS 60m Horden Jongens B; Series Time :12:11 Heat:1 1 588 VUGT van Gaard 93 CIKO 8.69 2 526 THOLL van Alain 94 AV23 8.97 3 38 BLAAUW Robin 93 AQLO 8.97 52 BOS Remco 93 DVTR DIS 579 VOS de Luuk 94 RTAT DNS 172 GUL Joshua 94 PHNS DIS 105 DIJK van Mathijs 93 GACH DNS 361 MENS Lex 94 PAC DNS 60m Horden Jongens B; Series Time :12:11 Heat:2 1 107 DIPTEN Ferry 93 CLMX 8.70 2 469 SCHELLEKENS Mark 94 ATLD 8.84 3 37 BIEN Rutger 94 AV23 8.98 4 402 OTTENHOFF Maarten 94 EHAT 16.39 620 WOLTERS Kjell 94 PEC DNS 61 BRAUN Pieter 93 SPRN DNS 486 SLUIS van der Joran 94 PHNX DNS 97 DEKKER Tim 93 GOUD DNS 60m Horden Jongens B; Series Time :12:11 Heat:3 1 438 REGT de Anton 93 AV34 8.66 2 231 JONG de Joost 94 PL67 9.24 3 232 JONG de Koen 94 WYCH 9.34 4 627 WOUTSERSE Delano 93 PAC 11.79 362 MENSINK Jelle 93 DVTR DNS 432 RASCH Christian 93 GACH DNS 310 LAM Danil 94 PHNS DNS 101 DENNISSEN Bram 93 ATLD DIS 60m Horden Jongens A; Series Time :12:24 Heat:1 1 487 SMET Koen 92 PHNS 8.29 2 388 NUYTINCK Steven 91 AV56 8.56 3 303 KRUITHOF Thierry 91 KAVH 8.70 4 466 SCHAAF van der Stef 92 VAV 8.71 5 555 VERBERKT Bodo 91 CLYT 9.09 6 392 OENEMA Robin 91 PEC 9.91 221 JACOBS Mark 92 GVAC DNS 60m Horden Jongens A; Series Time :12:24 Heat:2 1 398 OPSTAL van Stijn 92 PH 8.48 2 593 WATER de Timo 91 ILIO 8.54 3 76 BUITING Yord 91 KAVH 8.68 4 287 KOPERDRAAD Alle 91 GACH 9.61 558 VERMEULEN Maarten 91 UNTS DNS 407 PASCH van der Bart 92 AVGM DIS Verspringen Meisjes B Time :15:50 Heat:1 1 563 VETTER Anouk 93 AAC 5.63 2 459 ROTS Maureen 93 PEC 5.39 3 439 REGT de Miranda 93 SPTN 5.35 4 622 WORP van der Yvette 93 PEC 5.12 5 149 GEURTS Rachl 94 AV34 5.04 6 571 VLIET van Leonie 93 AV36 4.93 7 292 KORVING Kim 94 ILIO 4.75 8 590 WALHOF Tirza 94 SISU 4.74 9 157 GORRIS Myrte 94 GACH 4.45 10 400 OS van Renke 94 AVGM 4.44 11 474 SCHOENAKER Britt 93 NYMG 4.25 582 VOS Winne 93 DVTR NM 445 RITZEN Nora 93 GRNG NM 179 HAGEN Simone 93 GOUD NM Kogelstoten Jongens A Time :12:52 Heat:1 1 495 SPIJKERMAN Roy 92 DVTR 15.56 2 636 ZUILEN van Roland 91 GOUD 15.08 3 576 VOS Bas 91 PEC 13.35 4 405 OVERBEEKE Ruben 93 HRCL 12.18 5 556 VERHEIJEN Ricardo 91 GMZN 12.01 6 28 BEELEN van Menno 92 SPTN 11.93 7 226 JANSSEN Roy 92 KAVH 11.75 8 255 KIRKELS Alexander 92 GOUD 10.48 488 SMIT Nick ALSM NM 60m Horden Meisjes B; Finale Time :13:48 Heat:1 1 563 VETTER Anouk 93 AAC 8.86 2 445 RITZEN Nora 93 GRNG 8.87 3 439 REGT de Miranda 93 SPTN 9.00 4 459 ROTS Maureen 93 PEC 9.02 5 611 WILLIAMS Suzanne 93 GRNG 9.06 6 77 BUN Mariska 94 HAV 9.21 7 82 CLAASEN Roos-Sanne 94 NOP 9.37 8 51 BOONS Eefje DVTR 9.51 60m Horden Meisjes A; Finale Time :14:05 Heat:1 1 613 WINGBERMUHLE Robin 92 RTAT 8.89 2 414 PETERSEN VAN Nancy 92 AV34 9.01 3 114 DUIJN Marloes 92 SAV 9.25 4 269 KOCKEN Rachel 92 ATVN 9.25 5 2 AERNAUDTS Claudia 92 TRTL 9.65 227 JANSSENS Suzanne 92 SPRN DNF 60m Horden Jongens B; Finale Time :14:05 Heat:1 1 107 DIPTEN Ferry 93 CLMX 8.48 2 588 VUGT van Gaard 93 CIKO 8.51 3 469 SCHELLEKENS Mark 94 ATLD 8.82 4 526 THOLL van Alain 94 AV23 9.01 5 231 JONG de Joost 94 PL67 9.25 37 BIEN Rutger 94 AV23 DIS 438 REGT de Anton 93 AV34 DIS 38 BLAAUW Robin 93 AQLO DIS Polsstokhoogspringen Meisjes B Time :15:01 Heat:1 1 69 BROUNS Rubina 94 UNTS 3.20 2 225 JANSSEN Isabel 94 PAC 3.10 3 413 PESSEL Rianne 93 NEAV 3.10 4 289 KORPORAAL Margit 93 AV34 2.90 60m Horden Jongens A; Finale Time :14:36 Heat:1 1 487 SMET Koen 92 PHNS 8.29 2 303 KRUITHOF Thierry 91 KAVH 8.34 3 388 NUYTINCK Steven 91 AV56 8.50 4 76 BUITING Yord 91 KAVH 8.58 5 593 WATER de Timo 91 ILIO 8.63 6 466 SCHAAF van der Stef 92 VAV 8.91 398 OPSTAL van Stijn 92 PH DNS 555 VERBERKT Bodo 91 CLYT DNS 60 meter Meisjes B; Series Time :12:54 Heat:1 1 479 SEDNEY Naomi 94 ILIO 7.97 2 77 BUN Mariska 94 HAV 8.13 3 51 BOONS Eefje DVTR 8.19 4 619 WOLF de Inge 95 PEC 8.26 5 246 KREMERS Brigitte 93 AAC 8.67 6 289 KORPORAAL Margit 93 AV34 8.84 95 DEKKER Sanne 93 GOUD DNS 60 meter Meisjes B; Series Time :12:54 Heat:2 1 194 HENDRIKS Sharon 93 AV34 7.90 2 611 WILLIAMS Suzanne 93 GRNG 8.08 3 58 BOUWHUIS Sam 94 PH 8.14 4 350 MANNAK Esther 94 HC63 8.51 213 HOUTS van Natalia 95 LDRN DNS 429 RAAN van Janneke 94 DVTR DIS 60 meter Meisjes B; Series Time :12:54 Heat:3 1 264 KLOMP Naomi 93 ENRG 7.94 2 445 RITZEN Nora 93 GRNG 8.12 3 146 GEISE Gabrielle 95 OSS 8.25 4 215 HUIGENBOSCH van Marije 93 AM81 8.44 5 377 MULLER Lieke 94 SLND 9.24 59 BOUWMAN Lenneke 93 AV34 DNS 60 meter Meisjes B; Series Time :12:54 Heat:4 1 3 AGT van Sacha 94 GVAC 7.99 2 439 REGT de Miranda 93 SPTN 8.02 3 292 KORVING Kim 94 ILIO 8.18 4 571 VLIET van Leonie 93 AV36 8.25 5 622 WORP van der Yvette 93 PEC 8.32 6 157 GORRIS Myrte 94 GACH 8.52 7 418 POLDERDIJK Melanie 93 AV34 8.61 Kogelstoten Meisjes B Time :14:07 Heat:1 1 195 HERP van Denise 93 DVTR 14.32 2 474 SCHOENAKER Britt 93 NYMG 11.62 3 366 MILTENBURG Lieke 93 PEC 11.30 4 612 WILTINK Mirtthe 93 KAVH 10.93 5 370 MONTE Elena 94 GACH 10.89 6 280 K/NIG Veere CIKO 10.85 7 439 REGT de Miranda 93 SPTN 10.73 8 292 KORVING Kim 94 ILIO 10.15 9 327 LIGTEN van Froukje CIKO 9.89 10 377 MULLER Lieke 94 SLND 9.30 11 345 MAATEN van der Merel 94 ATLS 8.65 582 VOS Winne 93 DVTR NM 563 VETTER Anouk 93 AAC NM 60 meter Meisjes A; Series Time :13:03 Heat:1 1 114 DUIJN Marloes 92 SAV 7.97 2 45 BOERSMA Wilmke 91 PEC 8.18 3 512 STRALEN van Jarmilla 91 AV36 8.20 4 408 PATER Sara 92 HERA 8.73 5 243 KAZEMIER Claudia 91 VAV 9.53 335 LUBBERS Eva 92 AKU DNS 522 TELGT Sandra 92 TION DNS 60 meter Meisjes A; Series Time :13:03 Heat:2 1 638 ZUURBIER Sharda 91 HERA 7.92 2 414 PETERSEN VAN Nancy 92 AV34 8.20 3 344 MAANEN van Anneke 91 VAV 8.49 14 BABEL Janice 92 PHNS DNS 227 JANSSENS Suzanne 92 SPRN DNS 60 meter Jongens B; Series Time :13:29 Heat:1 1 368 MINNEN van Nadim 94 SISU 7.56 2 334 LUBBE van der Bas 94 AVGM 7.76 3 336 LUCHT van der Ingmar 93 PEC 7.83 4 603 WIENESE Nijs 94 GACH 8.01 128 FERNANDES Jelani 93 PAC DNS 396 OOSTROM van Jim AAC DNS 357 MEIHANDOEST Noman EHAT DNS 60 meter Jongens B; Series Time :13:29 Heat:2 1 574 VOR de Pim 93 GACH 7.71 2 355 MEGENS Jeroen 93 NYMG 7.72 3 49 BOM Stijn 94 PEC 7.84 4 38 BLAAUW Robin 93 AQLO 8.01 402 OTTENHOFF Maarten 94 EHAT DNS 65 BRINK ten Lex-Jan 94 SISU DIS 60 meter Jongens B; Series Time :13:29 Heat:3 1 30 BERGH van den Berg 94 PH 7.25 2 197 HISSINK Bryan 94 ARGO 7.51 3 305 LAAN Manno 93 CIKO 7.54 4 534 TOUSSAINT Raymon 93 OL70 7.57 5 372 MOONS Danny 94 GACH 7.75 6 577 VOS Daan 93 PEC 7.77 7 490 SOEWARTO Ruben 93 ELDR 7.96 184 HART 't Ben 93 SPRT DNS 60 meter Jongens B; Series Time :13:29 Heat:4 1 426 PUPELLA Sander ENGR 7.22 2 97 DEKKER Tim 93 GOUD 7.40 3 73 BRUS Jeroen 93 CIKO 7.45 4 147 GEISE Jonas 93 OSS 7.82 5 478 SCHOUWENAAR Jon 94 STBN 7.85 6 498 SPIN Olav 94 PEC 8.09 172 GUL Joshua 94 PHNS DNS 60 meter Jongens B; Series Time :13:29 Heat:5 1 272 KOEKOEK Gavan 94 PAC 7.35 2 248 KEMPE Thomas 94 DYNA 7.45 3 232 JONG de Koen 94 WYCH 7.86 4 485 SLOOTEN van David 94 SISU 7.93 5 70 BRUIN Bram 93 HERA 7.93 6 497 SPIN Ivar 94 PEC 7.94 7 526 THOLL van Alain 94 AV23 7.94 8 432 RASCH Christian 93 GACH 8.18 60 meter Jongens A; Series Time :13:49 Heat:1

1 390 odjo joomay 92 phns 7.31

2 506 STEIN Sten 92 IMPL 7.45 3 255 KIRKELS Alexander 92 GOUD 7.48 4 308 LAGRAND Robbin 91 LYCG 7.49 5 434 RASMIJN Anthony 91 AAC 7.58 484 SITEUR Alexander 92 TRTL DIS 137 FURTADO Steven 91 PAC DNS 160 GRAAF de Niels 92 ATVN DNS 60 meter Jongens A; Series Time :13:49 Heat:2 1 600 WESTERVELD Daan 91 PHNS 7.21 2 303 KRUITHOF Thierry 91 KAVH 7.33 3 614 WINKELS Bas 91 PEC 7.40 4 92 DAVED Almo 92 AAC 7.43 5 466 SCHAAF van der Stef 92 VAV 7.79 628 YEBOAH Kingsley 91 PAC DNS 74 BRUS Wouter 91 ATVN DNS 515 STRIJBIS Victor 92 HERA DNS 60 meter Jongens A; Series Time :13:49 Heat:3 1 122 ERVE Koen 91 ATTL 7.10 2 360 MEILINK Christiaan 92 PAC 7.10 3 207 HOOGENDAM Martijn 91 PHNS 7.16 4 23 BARKA Francis 91 CLMX 7.33 5 226 JANSSEN Roy 92 KAVH 7.71 392 OENEMA Robin 91 PEC DNS 400 meter Meisjes B Time :15:21 Heat:1 1 356 MEIER Lynn 93 ELDR 63.28 2 465 SANDERS Kimley 93 AL73 64.95 3 389 ODEN Pieternel 94 HORR 65.38 4 416 PLAT Paulien 96 PEC 66.18 400 meter Meisjes B Time :15:21 Heat:2 1 590 WALHOF Tirza 94 SISU 62.38 2 307 LAAR van Willemijn 93 CLFO 62.89 246 KREMERS Brigitte 93 AAC DNS 400 meter Meisjes B Time :15:21 Heat:3 1 583 VOSKAMP Anna 93 HNZS 60.01 2 400 OS van Renke 94 AVGM 61.02 3 58 BOUWHUIS Sam 94 PH 61.41 4 619 WOLF de Inge 95 PEC 61.62 400 meter Meisjes B Time :15:21 Heat:4 1 516 STRIJP Tessa 94 AV23 61.66 2 573 VOORRIPS Suzanne 93 STBN 62.60 3 507 STEPHENSON Shanice 94 AV23 62.81 4 640 ZWERVER Elizabeth 94 AAC 65.57 400 meter Meisjes B Time :15:21 Heat:5 1 44 BOER de Sanne 94 SOMI 61.44 2 113 DUIJN Britt 93 SAV 62.99 3 608 WILDOER Heleen 94 SAV 63.39 4 204 HOGENKAMP Ilona 94 ELDR 68.18 Hoogspringen Meisjes B Time :16:54 Heat:1 1 459 ROTS Maureen 93 PEC 1.70 2 202 HOFMANS Tanita 94 DAK 1.70 3 67 BROERSEN Chrissie 93 SAV 1.60 4 612 WILTINK Mirtthe 93 KAVH 1.55 5 377 MULLER Lieke 94 SLND 1.55 6 637 ZUNDERT VAN Hilde 93 ATLD 1.50 6 445 RITZEN Nora 93 GRNG 1.50 6 238 KADRI Sana 94 VAV 1.50 582 VOS Winne 93 DVTR NM 370 MONTE Elena 94 GACH NM 118 EIJK van der Mandy 94 STBN NM Hoogspringen Jongens A Time :16:34 Heat:1 1 6 AMELS Douwe 91 IMPL 2.10 2 96 DEKKER Sjoerd 92 NRDK 1.95 3 538 TUKKER Leon 92 TPHN 1.90 4 140 GAGELDONK van Mathijs 91 ATLD 1.85 5 224 JANSEN Niels 92 MPM 1.80 Verspringen Jongens B Time :17:43 (rectificatie ver Pim de Vor: 4e poging was onterecht bij B. Dennissen genoteerd) Heat:1 1 185 HARTMAN Thomas 91 CLYT 6.41 2 272 KOEKOEK Gavan 94 PAC 6.37 3 107 DIPTEN Ferry 93 CLMX 6.11 4 90 DAMEN Emiel 93 UNTS 5.98 5 184 HART 't Ben 93 SPRT 5.96 6 232 JONG de Koen 94 WYCH 5.93 7 101 DENNISSEN Bram 93 ATLD 5.77 8 526 THOLL van Alain 94 AV23 5.74 9 336 LUCHT van der Ingmar 93 PEC 5.68 10 248 KEMPE Thomas 94 DYNA 5.67 11 574 VOR de Pim 93 GACH 5.64 12 38 BLAAUW Robin 93 AQLO 5.57 13 37 BIEN Rutger 94 AV23 5.53 14 498 SPIN Olav 94 PEC 5.20 310 LAM Danil 94 PHNS NM 400 meter Meisjes A Time :15:20 Heat:1 1 324 LERNOUT Samantha 91 HAV 61.86 2 617 WIT de Melia 92 GACH 65.50 3 408 PATER Sara 92 HERA 67.50 400 meter Meisjes A Time :15:20 Heat:2 1 45 BOERSMA Wilmke 91 PEC 60.25 2 606 WIJCK Suzanne 92 UTRK 61.96 3 94 DEKKER Rosanna 91 SOMI 63.87 4 127 FENNEMA Diede 92 SPRT 64.35 400 meter Jongens B Time :15:46 Heat:1 1 579 VOS de Luuk 94 RTAT 54.61 2 65 BRINK ten Lex-Jan 94 SISU 56.98 3 490 SOEWARTO Ruben 93 ELDR 59.04 372 MOONS Danny 94 GACH DIS 400 meter Jongens B Time :15:46 Heat:2 1 492 SPIERENBURG Arend-jan 94 CLFO 53.67 2 368 MINNEN van Nadim 94 SISU 54.23 3 237 JORISSEN Stijn 93 ARGO 56.67 4 485 SLOOTEN van David 94 SISU 57.69 400 meter Jongens B Time :15:46 Heat:3 1 231 JONG de Joost 94 PL67 52.34 2 52 BOS Remco 93 DVTR 53.63 3 440 REINTJES Daan 93 LMRS 56.56 318 LEENINGEN van Casper 93 AV34 DNS 400 meter Jongens B Time :15:46 Heat:4 1 627 WOUTSERSE Delano 93 PAC 53.48 2 276 KOERS Thijs 93 DVTR 53.70 3 577 VOS Daan 93 PEC 54.97 400 meter Jongens B Time :15:46 Heat:5 1 426 PUPELLA Sander ENGR 51.26 2 534 TOUSSAINT Raymon 93 OL70 53.18 3 478 SCHOUWENAAR Jon 94 STBN 55.37 Polsstokhoogspringen Jongens A Time :18:18 Heat:1 1 177 HAGE Bryan 92 ILIO 4.20 2 407 PASCH van der Bart 92 AVGM 4.00 3 297 KRANSE Sam 92 PAC 3.90 4 105 DIJK van Mathijs 93 GACH 3.80 5 221 JACOBS Mark 92 GVAC 3.70 6 253 KIL Sander 92 SPRN 3.70 7 61 BRAUN Pieter 93 SPRN 3.70 8 470 SCHENDEL van Roy 92 PH 3.50 9 546 VEENKER Dennis IMPL 3.50 400 meter Jongens A Time :16:40 Heat:1 1 28 BEELEN van Menno 92 SPTN 57.61 244 KAZEMIER Derrick 92 VAV DIS 135 FRIEDMAN Shaja 92 NYMG DNS 500 SPRADO Kasper 92 OSS DNS 400 meter Jongens A Time :16:40 Heat:2 1 367 MINNEN van Branco 92 SISU 53.23 2 161 GRAAT Dirk-Jan 91 GACH 54.12 3 71 BRUINS Glenn 91 AV34 54.28 279 KOLDENHOF Bram 91 STAT DNS 400 meter Jongens A Time :16:40 Heat:3 1 187 HAVER Bram 92 HAC 52.01 2 388 NUYTINCK Steven 91 AV56 52.16 3 271 KOEKOEK Arjo 92 HC63 53.38 104 DIJK van Imber 92 OSS DNS 400 meter Jongens A Time :16:40 Heat:4 1 487 SMET Koen 92 PHNS 52.34 2 23 BARKA Francis 91 CLMX 52.44 3 434 RASMIJN Anthony 91 AAC 53.27 159 GOSSENS Alain 91 AVON DNS 400 meter Jongens A Time :16:40 Heat:5 1 7 ARTS Jesper 92 LDRN 50.22 2 444 RIJN van Bas 92 AV34 51.85 3 39 BLIEK Reinier 91 GOUD 52.25 515 STRIJBIS Victor 92 HERA DNS 1500 meter Meisjes B Time :16:40 Heat:1 1 595 WEINANS Saskia 94 AL73 4:53.26 2 373 MOST van der Sophie 94 LMRS 4:56.71 3 406 PAL van der Femke 93 ZLND 5:09.75 4 125 EVERTS Anouk 93 AC61 5:20.27 5 285 KOOTSTRA Aline 94 ELDR 5:22.77 6 208 HOOGENDOORN J/elle 93 PAC 5:23.00 139 GAAG van der Shannon 93 AM81 DNS 117 EE van Eva 94 ALSM DNS 1500 meter Meisjes A Time :16:40 Heat:1 1 298 KRAUSE Lotte 92 AKU 4:56.97 2 504 STEENBERGEN van Merel 92 AV47 4:58.45 3 260 KLASHORST van de Jeanine 91 UTRK 4:59.24 Verspringen Jongens A Time :11:45 Heat:1 1 398 OPSTAL van Stijn 92 PH 6.69 2 308 LAGRAND Robbin 91 LYCG 6.63 3 154 GOEDEGEBUURE Wesley 91 UNTS 6.36 4 557 VERLINT Max 92 PHNS 6.05 5 556 VERHEIJEN Ricardo 91 GMZN 6.00 6 364 MIJNHOUT Pieter 94 GACH 5.27 7 105 DIJK van Mathijs 93 GACH 5.24 185 HARTMAN Thomas 91 CLYT NM 160 GRAAF de Niels 92 ATVN NM 1500 meter Jongens B Time :16:46 Heat:1 1 510 STIFANOS Yared 94 HLLS 4:17.50 2 190 HEINRICH Wouter 93 AKU 4:17.59 3 374 MOUSSAOUI Wadie 94 PH 4:23.46 4 383 NIEUWENHUIZEN Ralf 94 SPOB 4:26.02 5 78 BURKS Jeffrey Curtis 94 GACH 4:27.05 6 343 LUTZ Cas 93 GACH 4:27.36 7 480 SEEVINCK Melvin 94 LMRS 4:36.28 8 541 VALENTIJN Tim 93 CLYT 4:41.71 9 12 BAARS Thomas 94 ALSM 4:42.83 10 189 HEIJNEN Luke 93 HLDN 4:43.40 1500 meter Jongens A Time :17:06 Heat:1 1 176 HABERS Jeroen 91 SPTN 4:14.84 2 20 BALEN van Remi 91 HLLS 4:21.35 3 605 WIGGERS Mathijs 92 HLMM 4:24.59 4 379 NEEFT Jelle 92 LYCG 4:26.20 5 489 SMITS Jasper 92 PNBG 4:27.90 6 279 KOLDENHOF Bram 91 STAT 4:33.55 7 86 CROMBACH Daan 91 AVGM 4:44.09 8 537 TUINSTRA Ids 92 SISU 4:55.29 1500 meter Jongens A Time :17:06 Heat:2 1 420 POLDERMAN Jurjen 91 CLYT 4:04.07 2 11 BAARS Jordi 92 ALSM 4:09.68 3 46 BOLINK Tim 92 HLLS 4:14.50 4 89 DAM ten Bas 91 AV23 4:18.57 5 450 ROKE Gertin 91 ELDR 4:20.71 6 553 VENEMA Arjen 91 CLMX 4:28.20 Kogelstoten Meisjes A Time :17:05 Heat:1 1 195 HERP van Denise 93 DVTR 12.49 2 499 SPLUNTEREN van Jacky 92 ZLND 11.65 3 423 POPPING Sacha 91 CLFO 10.53 4 158 GORTER Rianne 92 ISLA 9.51 800 meter Meisjes AB Time :17:19 Heat:1 1 606 WIJCK Suzanne 92 UTRK 2:24.89 2 393 OFFEREINS Tinka 93 STBN 2:25.60 3 198 HITTINGER Kim 95 AKU 2:25.60 4 589 WAARD de Jolien 94 GRNG 2:31.41 5 602 WEVER Marije 88 NEAV 2:33.87 6 609 WILDT de Githa 93 AKU 2:41.89 582 VOS Winne 93 DVTR DNS 536 TROOSTER Anouk 93 AC61 DNS 800 meter Jongens B Time :17:43 Heat:1 1 332 LOOZE Ralf 94 PHNS 2:09.71 2 539 TYBOUT Jens 93 ISLA 2:19.17 3 133 FRANKENM/LLE luuk 94 HNZS 2:28.12 355 MEGENS Jeroen 93 NYMG DNS 800 meter Jongens B Time :17:43 Heat:2 1 419 POLDERMAN Fenno 93 CLYT 2:04.56 2 150 GEURTS Teun 93 SHRT 2:04.81 3 549 VELLINGA Jaap Gerben 94 HORR 2:05.59 4 604 WIERSMA Koen 93 ARGO 2:10.50 5 231 JONG de Joost 94 PL67 2:21.99 395 OOLBEKKINK Youri 94 HNZS DNS 800 meter Jongens A Time :18:04 Heat:1 1 517 STRUIK Remo HNZS 2:04.59 2 21 BALLEGOOIJEN Erik 92 HNZS 2:08.23 3 551 VELVIS Chiljen 92 GRNG 2:08.75 4 312 LANDMAN David 92 GACH 2:12.07 5 188 HEIJNEN Bjorn 91 ZLND 2:14.39 6 367 MINNEN van Branco 92 SISU 2:14.79 7 365 MIJNHOUT Thomas 91 GACH 2:15.23 135 FRIEDMAN Shaja 92 NYMG DNS 800 meter Jongens A Time :18:04 Heat:2 1 381 NIBBERING Didier 91 ISLA 1:58.88 2 501 SPRONG Ricardo 92 CLYT 1:59.27 3 513 STRAVER Gijs 92 CLYT 2:05.54 4 575 VOR de Sam 91 GACH 2:06.65 5 632 ZIJ van Alex 91 UTRK 2:06.96 467 SCHAPER Sten 92 ARGO DNS 279 KOLDENHOF Bram 91 STAT DNS 380 NEELEMAN Kasper 91 HLMM DNS 60 meter Meisjes B; Finale Time :18:28 Heat:1 1 194 HENDRIKS Sharon 93 AV34 7.94 2 3 AGT van Sacha 94 GVAC 8.01 3 264 KLOMP Naomi 93 ENRG 8.05 4 439 REGT de Miranda 93 SPTN 8.11 5 479 SEDNEY Naomi 94 ILIO 8.19 77 BUN Mariska 94 HAV DNS 60 meter Meisjes A; Finale Time :18:35 Heat:1 1 638 ZUURBIER Sharda 91 HERA 7.88 2 114 DUIJN Marloes 92 SAV 7.95 3 512 STRALEN van Jarmilla 91 AV36 8.17 4 45 BOERSMA Wilmke 91 PEC 8.24 5 344 MAANEN van Anneke 91 VAV 8.44 6 408 PATER Sara 92 HERA 8.74 7 243 KAZEMIER Claudia 91 VAV 9.65 60 meter Jongens B; Finale Time :18:35 Heat:1 1 426 PUPELLA Sander ENGR 7.15 2 30 BERGH van den Berg 94 PH 7.23 3 272 KOEKOEK Gavan 94 PAC 7.32 4 248 KEMPE Thomas 94 DYNA 7.38 5 73 BRUS Jeroen 93 CIKO 7.43 6 97 DEKKER Tim 93 GOUD 7.48 7 197 HISSINK Bryan 94 ARGO 7.50 8 305 LAAN Manno 93 CIKO 7.56 60 meter Jongens A; Finale Time :18:41 Heat:1 1 122 ERVE Koen 91 ATTL 7.06 2 207 HOOGENDAM Martijn 91 PHNS 7.07 3 360 MEILINK Christiaan 92 PAC 7.13 4 600 WESTERVELD Daan 91 PHNS 7.28

5 390 odjo joomay 92 phns 7.29

6 23 BARKA Francis 91 CLMX 7.31 7 303 KRUITHOF Thierry 91 KAVH 7.39 8 614 WINKELS Bas 91 PEC 7.48 60m Hurdles Women Heptathlon Time :11:20 Heat:1 1 793 ANICETO de Marisa FRA 8.53 1010 P 2 772 CLEMENTS Grace GBR 8.77 959 P 3 764 TEIXEIRA Christina ESP 9.00 910 P

4 754 klucinova eliska cze 9.03 904 p

5 784 SPILJARD Amanda NED 9.45 818 P 60m Hurdles Women Heptathlon Time :11:20 Heat:2 1 753 HEJNOVA Zuzana CZE 8.53 1010 P 2 774 BOGGIS Lucy GBR 8.58 1000 P 3 783 BROERSEN Nadine NED 8.83 946 P 4 794 MAISONNIER Blandine FRA 8.88 935 P 5 762 FORTES Estefania ESP 9.15 879 P 60m Hurdles Women Heptathlon Time :11:20 Heat:3 1 752 KORESOVA Jana CZE 8.51 1015 P 2 773 HOLDSWORTH Catherine GBR 8.52 1013 P 3 792 OMRANI Yassmina FRA 8.62 991 P 4 763 CAPDEVILLA Ana ESP 8.68 978 P 5 782 EGBERS Babs NED 8.77 959 P 60m Hurdles Women Heptathlon Time :11:20 Heat:4 1 791 DJIMOU Nana Antoinette FRA 8.26 1070 P 2 771 HAZEL Louise GBR 8.32 1057 P 3 751 ROSOLOVA Denis CZE 8.33 1055 P 4 761 BARCENA Christina ESP 8.69 976 P 5 781 FRANSEN Remona NED 8.83 946 P High Jump Women Pentathlon Group 1 Time :13:30 Heat:1 1 792 OMRANI Yassmina FRA 1.75 916 P

2 754 klucinova eliska cze 1.72 879 p

2 782 EGBERS Babs NED 1.72 879 P 4 794 MAISONNIER Blandine FRA 1.72 879 P 5 773 HOLDSWORTH Catherine GBR 1.66 806 P 6 752 KORESOVA Jana CZE 1.63 771 P 7 783 BROERSEN Nadine NED 1.63 771 P 8 763 CAPDEVILLA Ana ESP 1.63 771 P 9 771 HAZEL Louise GBR 1.60 736 P 10 762 FORTES Estefania ESP 1.54 666 P Shot Put Women Pentathlon Group 1 Time :14:19 Heat:1 1 793 ANICETO de Marisa FRA 12.66 705 P 2 762 FORTES Estefania ESP 12.34 684 P 3 782 EGBERS Babs NED 12.20 674 P 4 771 HAZEL Louise GBR 12.01 662 P 5 783 BROERSEN Nadine NED 11.96 658 P 6 774 BOGGIS Lucy GBR 11.63 637 P 7 794 MAISONNIER Blandine FRA 11.56 632 P 8 753 HEJNOVA Zuzana CZE 11.50 628 P 9 752 KORESOVA Jana CZE 11.10 602 P 10 763 CAPDEVILLA Ana ESP 10.73 577 P Long Jump Women Pentathlon Group 1 Time :15:52 Heat:1

1 754 klucinova eliska cze 5.82 795 p

2 753 HEJNOVA Zuzana CZE 5.77 780 P 3 793 ANICETO de Marisa FRA 5.68 753 P 4 764 TEIXEIRA Christina ESP 5.66 747 P 5 762 FORTES Estefania ESP 5.65 744 P 6 782 EGBERS Babs NED 5.63 738 P 7 783 BROERSEN Nadine NED 5.61 732 P 8 774 BOGGIS Lucy GBR 5.38 665 P 771 HAZEL Louise GBR NM 0 P 792 OMRANI Yassmina FRA NM 0 P 800 meter Women Pentathlon Time :17:52 Heat:1 1 752 KORESOVA Jana CZE 2:17.41 859 P 2 784 SPILJARD Amanda NED 2:22.73 787 P 3 762 FORTES Estefania ESP 2:25.19 754 P 800 meter Women Pentathlon Time :17:52 Heat:2 1 753 HEJNOVA Zuzana CZE 2:08.29 990 P 2 792 OMRANI Yassmina FRA 2:12.42 930 P 3 772 CLEMENTS Grace GBR 2:19.04 837 P 4 794 MAISONNIER Blandine FRA 2:19.52 830 P 5 763 CAPDEVILLA Ana ESP 2:20.77 813 P 6 773 HOLDSWORTH Catherine GBR 2:26.39 739 P 7 764 TEIXEIRA Christina ESP 2:40.45 568 P 800 meter Women Pentathlon Time :17:52 Heat:3 1 751 ROSOLOVA Denis CZE 2:18.07 850 P 2 781 FRANSEN Remona NED 2:18.35 846 P 3 793 ANICETO de Marisa FRA 2:19.77 827 P 4 791 DJIMOU Nana Antoinette FRA 2:22.14 795 P 5 782 EGBERS Babs NED 2:39.09 583 P

754 klucinova eliska cze dnf 0 p

60m Horden Vrouwen; Series Time :11:01 Heat:1 1 460 RUCKSTHUL Karin 80 AAC 8.46 2 301 KROONENBURG Nicole 89 SAV 9.02 3 239 KAMMEN van Margriet 88 IMPL 9.08 4 414 PETERSEN VAN Nancy 92 AV34 9.22 5 511 STIJVERS Moniek 89 GACH 10.00 181 HAM van Jeske 89 PH DNS 522 TELGT Sandra 92 TION DNS 32 BERGHOUWER Nicole 89 HERA DIS 60m Horden Vrouwen; Series Time :11:01 Heat:2 1 199 HODDE Rosina 83 HGAT 8.73 2 311 LAM Nicky 90 PHNS 9.46 3 596 WELTAK Rianne 86 PAC 9.48 4 130 FONCK Myrthe 87 AAC 9.78 5 493 SPIJKER Jitske 85 DEM 9.88 6 277 KOK Marieke 87 SAV 9.90 7 8 BAAR Anne 89 GACH 9.98 8 443 RIJKEN Noortje 84 WYCH 10.15 60m Horden Vrouwen; Series Time :11:01 Heat:3 1 369 MOLENAAR Laura 86 GOUD 8.84 2 473 SCHIPPERS Daphne HLLS 8.90 3 218 Hulten van Neeltje 76 PL67 9.22 4 18 BAKKER Lieke 89 PEC 9.32 5 548 VELDEN van der Sanne 90 FLDT 9.81 19 BAKKER Sharona 90 SOMI DIS 353 Martin Roxanne 87 ATTL DIS Verspringen Vrouwen Time :11:47 Heat:1 1 266 KLOP Femke 90 UNTS 5.83 2 291 KORTBEEK Valentine 86 PH 5.68 3 131 FORTUIN Annelies 88 PEC 5.67 4 471 SCHIE van Tara 90 AAC 5.36 5 431 RANKENBURG-KAASTRA Brechj 82 ATLS 5.15 6 417 POEL van der Eva 85 SPTN 5.15 7 239 KAMMEN van Margriet 88 IMPL 5.07 8 233 JONG de Lidia 82 HEVN 4.85 9 430 RAM Marleen 88 GACH 4.46 580 VOS de Marjolein 86 GRST NM 341 LUSSENBURG Gejanne 89 ISLA NM Kogelstoten Meisjes C Time :11:57 Heat:1 1 567 VISSER Nadine 95 SAV 11.45 2 258 KLARENBEEK Nikki 95 TRTL 10.75 3 347 MAJOOR Roos 96 TRTL 10.26 4 174 HAAK VAN DEN Vera 95 SPRT 10.21 5 257 KLAASSEN Lentine 95 CSTR 10.17 6 391 OENEMA Dagmar 96 HEVN 8.24 7 530 TIMMERMAN Simone 96 DVTR 7.87 375 MUKANAY Jip 95 AKU NM Polsstokhoogspringen Vrouwen Time :11:52 Heat:1 1 653 GALLIARD Rianne 4.10 2 80 CALDENHOVE Yvette 82 HGAT 4.00 3 168 GROOT Denise 90 UNTS 4.00 4 650 SMETS Fanny BEL 3.90 5 472 SCHILDER Leonie 90 EDAM 3.80 6 475 SCHOENMAKER Jos 88 LYCG 3.40 7 116 DUNNINK Annemieke 80 PHNX 3.30 8 245 KELDER op den Wendy 83 HLLD 3.20 9 196 HESSELS Viola 81 HLLD 3.00 10 613 WINGBERMUHLE Robin 92 RTAT 3.00 241 KAMP-LINNEBANK van de Bri 60 GACH NM 60m Horden Mannen; Series Time :10:53 Heat:1

1 317 leeflang erik 89 phns 8.19

2 585 VRIES de Marc 78 ZLND 8.68 3 454 ROOBEEK Alwin 84 AV34 8.72 4 352 MARTHA David 84 AAC 8.77 5 169 GROOT Jan 88 HLLD 8.78 394 OLSTHOORN Mike 86 RTAT DIS 648 WESTEN van der Marcel PHNS DNS 60m Horden Mannen; Series Time :10:53 Heat:2 1 464 SAMUEL Tjendo 89 PHNS 8.40 2 164 GROEN Paul 89 GACH 8.41 3 399 ORMEL Jan 86 HLLS 8.69 4 618 WOLDBERG Kevin 80 PEC 8.71 5 75 BUIJS Tom 90 ZLND 10.26 144 GEENEN van Randy AM81 DNS 333 LOY London 74 RTAT DNS 302 KRUCHTEN van Mike 87 PHNS DIS 60m Horden Mannen; Series Time :10:53 Heat:3 1 410 PENGEL Jonathan 85 PHNS 8.10 2 545 VEEN van Jeroen 86 ISLA 8.45 3 597 WENNINK Remco 89 PEC 8.72 4 386 NIJKAMP Wicher 92 SPDO 8.73 5 91 DANES Theo 83 AV23 8.91 6 142 GASTEREN van Frank 84 PHNX 9.02 228 JEHEE Pim 88 GOUD DIS Kogelstoten Jongens C Time :12:31 Heat:1 1 148 GEMERT van Wiek 95 GRNG 11.56 2 273 KOEKOEK Rowin 96 HC63 10.52 3 200 HOEBEN Mick 96 GACH 8.95 4 136 FURDA Duco 96 PEC 8.89 5 422 POORTEN van Jordy 96 PEC 8.33 Verspringen Mannen Time :13:47 Heat:1 1 410 PENGEL Jonathan 85 PHNS 7.00 2 75 BUIJS Tom 90 ZLND 6.80 3 359 MEIJER Tijmen 88 NEAV 6.79 4 587 VRIES de Stefan 90 ALTS 6.73 5 228 JEHEE Pim 88 GOUD 6.64 6 585 VRIES de Marc 78 ZLND 6.51 7 461 RUISSEN Bram 90 CIKO 6.41 8 283 KOOPMANS Frank 75 PEC 6.37 9 454 ROOBEEK Alwin 84 AV34 6.35 10 313 LANGE de Jasper 88 AV36 6.33 11 91 DANES Theo 83 AV23 6.16 12 274 KOELEWIJN Eelco 80 GRNG 6.06 13 329 LIMPT van Boudewijn 82 HLLD 6.05 14 216 HUISMAN Jonathan 85 PEC 6.03 15 468 SCHEEPERS Philippe 77 ATTL 5.50 141 GAISAH Ignisious 83 PAC NM 60m Horden Vrouwen; Finale Time :14:15 Heat:1 1 460 RUCKSTHUL Karin 80 AAC 8.39 2 473 SCHIPPERS Daphne HLLS 8.70 3 369 MOLENAAR Laura 86 GOUD 8.72 4 414 PETERSEN VAN Nancy 92 AV34 9.06 5 218 Hulten van Neeltje 76 PL67 9.07 6 239 KAMMEN van Margriet 88 IMPL 9.11 7 301 KROONENBURG Nicole 89 SAV 9.14 199 HODDE Rosina 83 HGAT DNS 60m Horden Mannen; Finale Time :14:07 Heat:1

1 317 leeflang erik 89 phns 7.96

2 410 PENGEL Jonathan 85 PHNS 8.01 3 464 SAMUEL Tjendo 89 PHNS 8.13 4 164 GROEN Paul 89 GACH 8.35 5 399 ORMEL Jan 86 HLLS 8.52 6 545 VEEN van Jeroen 86 ISLA 8.55 7 585 VRIES de Marc 78 ZLND 8.63 618 WOLDBERG Kevin 80 PEC DIS 400 meter Vrouwen Time :12:27 Heat:1 1 99 DEKKERS Suzanne 88 AV34 60.70 2 532 TOONSTRA Caressa 90 PHNS 63.48 3 338 LUDWIG Alet 73 CIKO 64.11 4 456 ROON van Eline 90 ZDWL 64.73 400 meter Vrouwen Time :12:27 Heat:2 1 130 FONCK Myrthe 87 AAC 60.28 2 50 BONTE Jane 89 ILIO 61.42 3 145 GEEST van Marjolein 89 AAC 63.23 509 STICKER Isabel 85 LMRS DNF 400 meter Vrouwen Time :12:27 Heat:3 1 626 WOUTERSEN Gracilla 88 CTNS 60.31 2 631 ZEE van der Marieke 90 HEVN 60.77 3 602 WEVER Marije 88 NEAV 61.42 26 BAYOUMI Linda 88 AAC DNS 400 meter Vrouwen Time :12:27 Heat:4 1 525 THOEN Ramona 85 OL70 58.69 2 629 ZANDBERG Marian 90 HEVN 59.48 3 519 SWART Linda 85 GRNG 60.00 4 25 BAVEL-VERREIJEN van Amely 78 OSS 60.25 400 meter Vrouwen Time :12:27 Heat:5 1 13 BAARSSEN Judith 78 UNTS 56.23 2 528 THOMAS Lisette 80 DEM 57.33 3 103 DERRIKS Lonneke 87 SPTN 59.29 400 meter Vrouwen Time :12:27 Heat:6 1 524 THIERRY Suzanne 86 DEM 56.30 2 110 DOPHEIDE Marit 90 TION 56.81 400 meter Mannen Time :13:24 Heat:1 1 167 GROOT de Matthijs 79 NOVA 55.71 2 112 DRIJFHOUT Michel 70 LYCG 58.64 3 16 BAKKER Ben 67 LYCG 59.30 322 LEEUWERINK Jarmo 87 AAC DNF 400 meter Mannen Time :13:24 Heat:2 1 607 WIJMA Sybout 87 HEVN 53.98 2 502 STAM Timo 86 PHNS 54.18 3 48 BOM Kaj 90 PEC 54.21 4 623 WOUDA Frank 90 HKBG 54.60 400 meter Mannen Time :13:24 Heat:3 1 625 WOUTERS Marijn 90 STAT 52.41 2 378 NABBE Maarten 89 OSS 53.11 3 601 WETSER Koen 86 OSS 54.21 561 VERWER Roel 84 HKBG DNS 400 meter Mannen Time :13:24 Heat:4 1 64 BRINK Igor 87 PEC 51.72 2 630 ZANDEN van der Bart 81 EHAT 51.90 3 35 BERTELS Jeremy 87 HLMM 54.33 415 PIEK Jeroen 90 PEC DNS 400 meter Mannen Time :13:24 Heat:5 1 256 KLAASEN Martijn 84 PHNS 50.53 2 520 SWEEKHORST Kevin 87 HLMM 51.29 3 230 JONG de Erwin 90 SPRK 51.31 4 138 GAAG van der Patrick 90 AM81 53.36 400 meter Mannen Time :13:24 Heat:6 1 543 VARKEVISSER Sander 84 NEAV 50.56 2 124 ESCH van Dennis 86 GACG 50.99 3 514 STREEKSTRA Koen 88 PHNS 51.32 296 KRANENDONK Marius 88 AAC DNS 400 meter Mannen Time :13:24 Heat 1 441 REMMINGA Pascal 90 AQLO 50.15 2 120 EIND Revelino 90 AV34 50.42 3 40 BLOEM Arjan 90 AC61 50.53 4 57 BOUTKAM Jarno 90 PH 50.97 400 meter Mannen Time :13:24 Heat:8 1 421 POLMAN Johan 86 LYCG 49.72 2 566 VISSER Duncan 87 HGAT 50.43 3 151 GEUS DE Daan 87 SOMI 50.57 290 KORTBEEK Thomas 81 PH DNS 400 meter Mannen Time :13:24 Heat 1 496 SPILLEKOM Dennis 90 LYCG 48.46 2 249 KERSSIES Vincent SISU 48.91 3 132 FRANKEN Daniel 87 AV34 49.99 621 WOLTERS Peter 81 PHNS DNS Kogelstoten Mannen Time :17:02 Heat:1 1 412 PERSOON Maarten 87 PHNS 18.01 2 170 GROOT Patrick 80 LYCG 17.46 3 84 CORSTJENS Tom 85 ACHL 16.78 4 87 CRONIE Patrick 89 PHNS 15.54 5 581 VOS Robert-Jan 90 WRT 15.51 6 91 DANES Theo 83 AV23 12.68 7 183 Harn van Arjen 81 GACH 12.28 8 584 VRIEND Brian 90 LYCG 12.20 144 GEENEN van Randy AM81 NM 283 KOOPMANS Frank 75 PEC NM 1500 meter Vrouwen Time :13:29 Heat:1 1 328 LIESHOUT van Irene KEIN 4:49.29 2 295 KRAAN Brechtje 89 SHRT 4:51.44 3 106 DINTHER van Lotte 84 NYMG 5:03.12 4 55 BOSMAN Jannemien 70 CIKO 5:21.75 5 115 DUNNEWIND Giny 68 ELDR 5:34.77 323 LENDERS An 90 HLDN DNS 203 HOFSTEDE Helen 80 ATVN DNS 476 SCHOT van der Dorien 84 PHNX DNS Verspringen Meisjes C Time :18:18 Heat:1 1 567 VISSER Nadine 95 SAV 5.12 2 267 KLUMPEN Sophie 95 PHNS 4.99 3 619 WOLF de Inge 95 PEC 4.95 4 481 SIMONS Daphe 96 STB 4.88 5 375 MUKANAY Jip 95 AKU 4.86 6 257 KLAASSEN Lentine 95 CSTR 4.85 7 72 BRUINTJES Janneke 96 NOP 4.80 8 521 TADEMA Annet 95 PEC 4.77 9 599 WESTEN van der Lotte 95 HAC 4.75 10 66 BRINK van den Lieke 95 ATLS 4.72 11 452 ROO de Anneloes 95 ISLA 4.68 12 462 SAMUEL Chante 96 PHNS 4.66 13 453 ROO De Suzanne 95 ISLA 4.30 14 416 PLAT Paulien 96 PEC 4.22 15 433 RASCH Judith 96 PNBG 4.22 16 349 MANEN van Lisanne 95 AV47 3.97 17 639 ZWAGER de Shehrazade 95 DVTR 3.49 616 WISSEN van Chantal 96 PHNS NM Hoogspringen Vrouwen Time :17:39 Heat:1 1 624 WOUDSTRA Nikki May 88 ILIO 1.79 2 460 RUCKSTHUL Karin 80 AAC 1.76 3 217 HUISMAN Joyce 89 PHNS 1.73 4 401 OSCH van Titia 76 AAC 1.65 5 548 VELDEN van der Sanne 90 FLDT 1.60 6 41 BLOM Elisa 89 PH 1.60 7 32 BERGHOUWER Nicole 89 HERA 1.55 1500 meter Mannen Time :18:44 Heat:1 1 331 LOON van Joni 88 CLFO 4:36.50 2 275 Koens Erwin 79 RTAT 4:37.79 3 523 TERSTEEG Leonard 82 PHNX 4:38.13 4 123 ES van Frank 84 ALTS 4:39.93 5 294 KRAAIJEVELD Kees 55 AV34 4:44.46 6 205 HOLLAK Jan 57 VLWE 4:53.54 1500 meter Mannen Time :18:44 Heat:2 1 182 HARMES Erwin 81 DYNA 4:20.37 2 455 ROOIJEN van Tariq 80 HGAT 4:29.67 3 385 NIJKAMP Seran 82 VLWE 4:31.03 4 102 DERKSEN Ronald 71 VLWE 4:31.64 5 505 STEENWIJK Wilco 80 PEC 4:31.84 6 31 BERGHOUT Ton 70 VLWE 4:34.67 1500 meter Mannen Time :18:44 Heat:3 1 358 MEIJER Mathias 87 CLMX 4:04.25 2 451 ROMKES Benjamin 65 ZLND 4:05.03 3 314 LARASEN Andrew 70 IMPL 4:05.50 4 615 WINTERS Marinus KAVH 4:08.13 5 100 DEMKES Dirk-Jan 73 LMRS 4:09.87 6 340 LUNENBURG Martin 90 SPWS 4:10.56 262 KLINK Dave LATL DNS 1500 meter Mannen Time :18:44 Heat:4 1 598 WESSEL Stefan 87 SPWS 4:00.02 2 540 UITERWIJK Bart 84 HLLS 4:02.65 3 397 OPDORP van Roel LATL 4:09.87 4 171 GRUNDEKEN Sven LATL 4:18.42 212 HOORNWEG Roy 89 PSST DNS 60 meter Vrouwen; Series Time :14:48 Heat:1 1 14 BABEL Janice 92 PHNS 7.78 2 409 PELT van Jal 90 MSTR 7.87 3 471 SCHIE van Tara 90 AAC 7.96 4 477 SCHOUTEN Paula 86 PHNS 7.96 5 181 HAM van Jeske 89 PH 8.00 6 27 BEEK van Ilse 89 ATVN 8.12 7 301 KROONENBURG Nicole 89 SAV 8.14 173 GULL Josephine 89 ALTS DNS 60 meter Vrouwen; Series Time :14:48 Heat:2 1 178 HAGEN Anouk 90 NYMG 7.63 2 15 BAJON Shimada 88 ATVN 7.90 3 299 KREY van Amy 87 PH 8.35 4 277 KOK Marieke 87 SAV 8.53 5 431 RANKENBURG-KAASTRA Brechj 82 ATLS 8.74 6 145 GEEST van Marjolein 89 AAC 8.87 580 VOS de Marjolein 86 GRST DNS 325 LEUVEREN van Nicky 90 PHNS DNS 60 meter Vrouwen; Series Time :14:48 Heat:3 1 83 COMENENTIA Jalease 89 AAC 7.98 2 508 STERREN van der Yvet 87 DAK 8.05 3 442 RIEMERSMA Moniek 87 HAAS 8.19 4 291 KORTBEEK Valentine 86 PH 8.23 5 311 LAM Nicky 90 PHNS 8.35 6 254 KIND Roos 88 ATTL 8.37 7 518 SUEN Sylvia 90 TLTS 8.51 8 547 VEGTE van der Yvonne 83 PEC 9.30 60 meter Vrouwen; Series Time :14:48 Heat:4 1 321 LEEUWEN van Nikki 89 RTAT 7.78 2 591 WANG Kyoma 87 ATVN 8.11 3 629 ZANDBERG Marian 90 HEVN 8.31 4 53 BOS Tessa 88 AAC 8.40

5 33 bergmans m 66 ph 8.75

222 JACOBS Tilly 56 PEC DNS 524 THIERRY Suzanne 86 DEM DNS 60 meter Vrouwen; Series Time :14:48 Heat:5 1 473 SCHIPPERS Daphne HLLS 7.59

2 304 kuhurima loreanne phns 7.68

3 5 AKIHARY Esther 87 UNTS 7.86 4 131 FORTUIN Annelies 88 PEC 8.07 5 652 VAN NOORT Romara 8.19 6 430 RAM Marleen 88 GACH 8.83 26 BAYOUMI Linda 88 AAC DNS 60 meter Vrouwen; Series Time :14:48 Heat:6 1 463 SAMUEL Jamile 92 PHNS 7.54 2 335 LUBBERS Eva 92 AKU 7.88 3 18 BAKKER Lieke 89 PEC 8.03 4 369 MOLENAAR Laura 86 GOUD 8.18 5 596 WELTAK Rianne 86 PAC 8.37 341 LUSSENBURG Gejanne 89 ISLA DNS 54 BOSKER Judith 90 AC61 DNS 60 meter Mannen; Series Time :15:15 Heat:1 1 651 SPIER Virgel AAC 7.01 2 446 ROBERS Paul 88 HNZS 7.06 3 36 BETUW van Gregor 88 CIKO 7.21 4 153 GODEFROOIJ Daniel 87 PHNX 7.33 5 597 WENNINK Remco 89 PEC 7.38 6 644 SHARLEMAGNE Chris PHNS 7.42 7 219 HUURNE ter Bart 90 ATTL 7.57 274 KOELEWIJN Eelco 80 GRNG DNS 60 meter Mannen; Series Time :15:15 Heat:2 1 129 FERREL Jerrel 87 LYCG 7.02 2 315 LASAHIDO Zar 89 PHNS 7.24 3 64 BRINK Igor 87 PEC 7.39 4 240 KAMPEN Sjors 84 GRNG 7.45 5 425 PROOIJE van Jan 90 CLMX 7.52 6 126 FAAS Remco-Pieter 81 RTAT 7.62 74 BRUS Wouter 91 ATVN DNS 586 VRIES de Niels 88 AAC DNS 60 meter Mannen; Series Time :15:15 Heat:3 1 535 TROMP Joren 88 LYCG 7.16 2 464 SAMUEL Tjendo 89 PHNS 7.23 3 578 VOS de Bas 75 CSTR 7.26 4 454 ROOBEEK Alwin 84 AV34 7.40 5 352 MARTHA David 84 AAC 7.52 6 48 BOM Kaj 90 PEC 7.78 643 GREINER Yannick GRNG DNS 60 meter Mannen; Series Time :15:15 Heat:4 1 302 KRUCHTEN van Mike 87 PHNS 6.86 2 134 FREDERIKS Frits NEAV 7.00 3 531 TIMMERS Arjan EHAT 7.16 4 503 STEENBERG Sebastiaan HKBG 7.33 5 386 NIJKAMP Wicher 92 SPDO 7.34 6 322 LEEUWERINK Jarmo 87 AAC 7.44 7 216 HUISMAN Jonathan 85 PEC 7.47 8 175 HAAS de Marrtien 65 AV34 7.93 60 meter Mannen; Series Time :15:15 Heat:5 1 93 DEKKER Frank 88 HLLD 7.23 2 143 GEE de Robbin 87 VAV 7.36 3 614 WINKELS Bas 91 PEC 7.38 4 313 LANGE de Jasper 88 AV36 7.43 5 142 GASTEREN van Frank 84 PHNX 7.54 6 468 SCHEEPERS Philippe 77 ATTL 7.74 7 316 LASSOOIj Andre 58 GACH 8.24 57 BOUTKAM Jarno 90 PH DNS Verspringen Jongens C Time :14:46 Heat:1 1 346 MAHIEU Yannick 95 PHNS 5.94 2 24 BASTIAANSE Koen SPRN 5.37 3 81 CASSE Leon 96 HC63 5.28 4 273 KOEKOEK Rowin 96 HC63 4.95 5 337 LUCHT van der Yannick 96 PEC 4.76 6 371 MONTE Roman 96 GACH 4.19 7 136 FURDA Duco 96 PEC 4.00 60 meter Jongens C; Series Time :15:20 Heat:1 1 346 MAHIEU Yannick 95 PHNS 7.40 2 24 BASTIAANSE Koen SPRN 7.63 3 554 VENEMA Niels 95 GRNG 8.05 4 111 DORREGEEST Arwin LGAS 8.12 5 200 HOEBEN Mick 96 GACH 8.21 6 422 POORTEN van Jordy 96 PEC 8.48 7 337 LUCHT van der Yannick 96 PEC 8.77 8 136 FURDA Duco 96 PEC 9.27 Hoogspringen Mannen Time :16:56 Heat:1 1 163 GRESHAKE Sascha GER 2.00 2 559 VERSLUIJS Jurgen 84 CLMX 1.90 2 263 KLINKERS Tieme 86 VTLS 1.90 4 382 NIEKUS Joost 89 FLDT 1.85 4 91 DANES Theo 83 AV23 1.85 6 164 GROEN Paul 89 GACH 1.80 7 384 NIEUWHOF Johan 64 STBN 1.80 60 meter Meisjes C; Series Time :15:35 Heat:1 1 527 THOLL van Jaimie AV23 8.43 2 210 HOOGEVEEN Thirsa 95 AC61 8.48 3 156 GOOTJES Saskia 95 FLDT 8.53 4 616 WISSEN van Chantal 96 PHNS 8.54 5 482 SIMONS Veerle 96 STB 8.66 6 521 TADEMA Annet 95 PEC 8.76 7 453 ROO De Suzanne 95 ISLA 8.84 60 meter Meisjes C; Series Time :15:35 Heat:2 1 567 VISSER Nadine 95 SAV 8.04 2 641 SCHRODER Anouscka FLDT 8.27 3 452 ROO de Anneloes 95 ISLA 8.32 4 481 SIMONS Daphe 96 STB 8.39 5 437 REDEKER Marit 96 PEC 8.70 6 550 VELS Sabrina 96 ARGO 8.97 214 HOVENKAMP Eva 96 CLMX DNS 60 meter Meisjes C; Series Time :15:35 Heat:3 1 174 HAAK VAN DEN Vera 95 SPRT 8.15 2 619 WOLF de Inge 95 PEC 8.27 3 66 BRINK van den Lieke 95 ATLS 8.45 4 257 KLAASSEN Lentine 95 CSTR 8.46 5 599 WESTEN van der Lotte 95 HAC 8.51 6 258 KLARENBEEK Nikki 95 TRTL 8.82 7 416 PLAT Paulien 96 PEC 9.02 800 meter Jongens C Time :15:53 Heat:1 1 284 KOOPMANS Jasper 96 HLLS 2:18.74 2 422 POORTEN van Jordy 96 PEC 2:46.08 3 286 KOOTSTRA Arne 96 ELDR 2:47.71 306 LAAR van Thomas CLFO DNS 800 meter Meisjes C Time :16:03 Heat:1 1 642 WEGMAN Tess ALTS 2:29.39 2 29 BEL de Kaisa 95 SHRT 2:39.93 3 174 HAAK VAN DEN Vera 95 SPRT 2:40.74 4 530 TIMMERMAN Simone 96 DVTR 2:46.38 5 349 MANEN van Lisanne 95 AV47 3:06.08 800 meter Meisjes C Time :16:03 Heat:2 1 641 SCHRODER Anouscka FLDT 2:28.32 2 433 RASCH Judith 96 PNBG 2:29.15 3 191 H/LANT-MULLER Chrise 95 PHNS 2:30.90 4 63 BRILMAN Esther 96 TRTL 2:31.36 5 278 KOLB Eline 95 DVTR 2:37.35 6 156 GOOTJES Saskia 95 FLDT 2:38.42 Polsstokhoogspringen Mannen Time :20:36 Heat:1 1 645 WENGERDEN Wout UNTS 5.35 2 17 BAKKER Jorn 87 ILIO 4.80 3 593 WATER de Timo 91 ILIO 4.40 3 228 JEHEE Pim 88 GOUD 4.40 5 618 WOLDBERG Kevin 80 PEC 4.40 6 192 HENDRIKS Jaap 84 PEC 4.10 7 236 JONKERS Leandor 89 SPRN 4.10 8 109 DOLSMA Sjoerd 89 LYCG 4.10 9 454 ROOBEEK Alwin 84 AV34 3.90 10 216 HUISMAN Jonathan 85 PEC 3.90 11 270 KOEKKOEK Ewald 90 GACH 3.70 649 TAMMINGA Christiaan HGAT NM 646 JANSEN Robbert-Jan PH NM 592 WATER de Joel 89 ILIO NM 800 meter Vrouwen Time :16:23 Heat:1 1 103 DERRIKS Lonneke 87 SPTN 2:19.11 2 363 MENSINK Manon 75 CIKO 2:21.06 3 647 BROEK van de Eline PHNX 2:31.95 4 55 BOSMAN Jannemien 70 CIKO 2:37.70 261 KLEIN BRINKE Lianne 86 TION DNS 106 DINTHER van Lotte 84 NYMG DNS 800 meter Vrouwen Time :16:23 Heat:2 1 544 VEEN van der Joce 80 HGAT 2:11.61 2 220 JABER Najla 84 SHRT 2:11.80 3 351 MARREWIJK van Marjolein 90 OL70 2:17.39 4 62 BREEDIJK Rianne 90 ZLND 2:21.22 5 431 RANKENBURG-KAASTRA Brechj 82 ATLS 2:31.62 348 MANDERS Marlies 90 HLLS DNS 800 meter Mannen Time :16:46 Heat:1 1 565 VIS van der Vincent 90 SCRW 2:07.96 2 424 PRAAGMAN Sam 85 ATVN 2:10.47 3 167 GROOT de Matthijs 79 NOVA 2:15.07 186 HATENBOER Renco 64 VLWE DNS 800 meter Mannen Time :16:46 Heat:2 1 201 HOFMANN Vincent 80 PNBG 2:00.72 2 376 MULDER Arne 90 PEC 2:01.06 3 211 HOOGWOUT Stijn 90 GRNG 2:02.27 4 634 ZUIDEMA Niko 89 OL70 2:03.15 5 625 WOUTERS Marijn 90 STAT 2:03.63 6 4 AKEN van Peter 90 GACH 2:07.37 56 BOSSCHA Gertjan 88 HEVN DNF 800 meter Mannen Time :16:46 Heat:3 1 569 VISSER Wouter 83 PAC 1:58.69 2 635 ZUIDEMA Wilko 89 OL70 1:59.18 3 483 SINNEMA Jasper 86 SPTR 1:59.69 4 34 BERKEL van Cosmo 90 GOUD 2:01.23 5 387 NIJLAND Simon 88 HRLM 2:05.06 162 GREIJDANUS Jesper 87 VTLS DNS 800 meter Mannen Time :16:46 Heat:4 1 411 PENNEKAMP Nils 87 HLMM 1:50.81 2 60 BOUWMAN Victor 86 GRNG 1:51.04 3 427 PUTTEN van der Marijn 75 HLMM 1:53.41 4 403 OUDEN den Laurens 87 NYMG 1:54.34 5 206 HOLST van Wilfred 88 GMZN 1:54.68 6 234 JONG de Marcel 86 AKU 1:57.34 10 BAARDWIJK van Maarten 85 NYMG DNS 256 KLAASEN Martijn 84 PHNS DNF Kogelstoten Vrouwen Time :15:41 Heat:1 1 42 BOEKELMAN Melissa 89 PH 18.02 2 247 KEMKERS Denise 85 HERA 16.84 3 252 KIEL Pamela 91 RTAT 14.59 4 268 KNETEMANN Elise 80 LYCG 13.63 5 448 RODENBURG Nikki 89 AAC 12.77 6 155 GOOR Myrthe 89 AC61 12.35 7 471 SCHIE van Tara 90 AAC 11.52 8 239 KAMMEN van Margriet 88 IMPL 11.49 9 369 MOLENAAR Laura 86 GOUD 10.51 60 meter Jongens C; Finale Time :18:02 Heat:1 1 346 MAHIEU Yannick 95 PHNS 7.37 2 24 BASTIAANSE Koen SPRN 7.73 3 554 VENEMA Niels 95 GRNG 8.08 4 111 DORREGEEST Arwin LGAS 8.18 5 422 POORTEN van Jordy 96 PEC 8.47 6 337 LUCHT van der Yannick 96 PEC 8.75 200 HOEBEN Mick 96 GACH DNS 60 meter Meisjes C; Finale Time :18:20 Heat:1 1 567 VISSER Nadine 95 SAV 8.05 2 174 HAAK VAN DEN Vera 95 SPRT 8.11 3 641 SCHRODER Anouscka FLDT 8.33 4 452 ROO de Anneloes 95 ISLA 8.40 5 527 THOLL van Jaimie AV23 8.44 6 481 SIMONS Daphe 96 STB 8.44 7 66 BRINK van den Lieke 95 ATLS 8.48 8 619 WOLF de Inge 95 PEC 8.51 60 meter Vrouwen; Finale Time :18:10 Heat:1 1 463 SAMUEL Jamile 92 PHNS 7.41 2 473 SCHIPPERS Daphne HLLS 7.48

3 304 kuhurima loreanne phns 7.62

4 178 HAGEN Anouk 90 NYMG 7.64 5 14 BABEL Janice 92 PHNS 7.76 6 321 LEEUWEN van Nikki 89 RTAT 7.77 7 5 AKIHARY Esther 87 UNTS 7.87 8 409 PELT van Jal 90 MSTR 7.94 60 meter Mannen; Finale Time :18:14 Heat:1 1 302 KRUCHTEN van Mike 87 PHNS 6.83 2 651 SPIER Virgel AAC 7.00 3 129 FERREL Jerrel 87 LYCG 7.07 4 446 ROBERS Paul 88 HNZS 7.10 5 535 TROMP Joren 88 LYCG 7.23 6 531 TIMMERS Arjan EHAT 7.26 134 FREDERIKS Frits NEAV DNS 36 BETUW van Gregor 88 CIKO DNS Hoogspringen Jongens B Time :16:34 Heat:1 1 250 KETEL Joost 94 ACHL 1.90 2 533 TOPS Gijs 94 RE69 1.85 3 355 MEGENS Jeroen 93 NYMG 1.75 3 469 SCHELLEKENS Mark 94 ATLD 1.75 5 43 BOER DE Matisse 93 HORR 1.65 5 334 LUBBE van der Bas 94 AVGM 1.65 Hoogspringen Meisjes A Time :16:42 Heat:1 1 499 SPLUNTEREN van Jacky 92 ZLND 1.55 2 2 AERNAUDTS Claudia 92 TRTL 1.55 3 435 RAWEE Floortje 91 TRTL 1.50 Verspringen Meisjes A Time :15:50 Heat:1 1 512 STRALEN van Jarmilla 91 AV36 4.97 2 227 JANSSENS Suzanne 92 SPRN 4.76 Polsstokhoogspringen Meisjes A Time :15:01 Heat:1 1 542 VALK Marijke 92 UNTS 3.50 2 242 KARREGAT Anita 91 EDAM 3.40 Long Jump Men Heptathlon Group 2 Time :14:18 Heat:1 1 731 SINTNICOLAAS Eelco NED 7.23 869 P 2 741 LOGEL Frank FRA 7.12 842 P 3 742 EL FASSI Nadir FRA 7.08 833 P 4 701 NEJEDLY Adam CZE 7.04 823 P 5 711 FELIX Augustin ESP 7.01 816 P

6 704 hedvicak jaroslav cze 6.98 809 p

7 723 SEMPERS Kevin GBR 6.95 802 P 8 712 CONTRERAS Alvaro ESP 6.88 785 P 9 732 PLAAT van der Ludo NED 6.77 760 P 10 722 REEKS Richard GBR 6.72 748 P High Jump Men Heptathlon Group 2 Time :18:35 Heat:1 1 712 CONTRERAS Alvaro ESP 2.06 859 P 2 723 SEMPERS Kevin GBR 2.03 831 P 3 702 SAZIMA David CZE 2.00 803 P 4 701 NEJEDLY Adam CZE 2.00 803 P 5 744 SAINT-JEAN Thierry FRA 2.00 803 P 6 741 LOGEL Frank FRA 1.97 776 P 7 731 SINTNICOLAAS Eelco NED 1.91 723 P 8 711 FELIX Augustin ESP 1.88 696 P 9 732 PLAAT van der Ludo NED 1.88 696 P 10 724 DUNFORD Ed GBR 1.88 696 P Shot Put Men Heptathlon Group 2 Time :15:55 Heat:1 1 734 ALTENA Bob NED 15.16 800 P 2 724 DUNFORD Ed GBR 14.70 771 P 3 721 HAZELL Ben GBR 13.53 700 P 4 703 BAAR Pavel CZE 13.48 697 P 5 711 FELIX Augustin ESP 13.46 695 P 6 731 SINTNICOLAAS Eelco NED 13.42 693 P 7 742 EL FASSI Nadir FRA 13.39 691 P 8 701 NEJEDLY Adam CZE 12.56 640 P 9 741 LOGEL Frank FRA 12.45 634 P 10 712 CONTRERAS Alvaro ESP 12.39 630 P Hoogspringen Meisjes C Time :17:20 Heat:1 1 462 SAMUEL Chante 96 PHNS 1.60 1 72 BRUINTJES Janneke 96 NOP 1.60 3 267 KLUMPEN Sophie 95 PHNS 1.55 3 482 SIMONS Veerle 96 STB 1.55 5 257 KLAASSEN Lentine 95 CSTR 1.45 5 258 KLARENBEEK Nikki 95 TRTL 1.45 High Jump Women Pentathlon Group 2 Time :13:34 Heat:1 1 772 CLEMENTS Grace GBR 1.78 953 P 2 793 ANICETO de Marisa FRA 1.78 953 P 2 764 TEIXEIRA Christina ESP 1.78 953 P 4 791 DJIMOU Nana Antoinette FRA 1.78 953 P 5 781 FRANSEN Remona NED 1.75 916 P 6 751 ROSOLOVA Denis CZE 1.75 916 P 7 753 HEJNOVA Zuzana CZE 1.72 879 P 8 774 BOGGIS Lucy GBR 1.66 806 P 9 761 BARCENA Christina ESP 1.66 806 P 10 784 SPILJARD Amanda NED 1.63 771 P Pole Vault Men Heptathlon Group 2 Time :18:20 Heat:1 1 731 SINTNICOLAAS Eelco NED 5.40 1035 P 2 741 LOGEL Frank FRA 4.90 880 P 3 711 FELIX Augustin ESP 4.90 880 P 4 702 SAZIMA David CZE 4.80 849 P 5 742 EL FASSI Nadir FRA 4.70 819 P 6 723 SEMPERS Kevin GBR 4.60 790 P 7 722 REEKS Richard GBR 4.50 760 P 8 712 CONTRERAS Alvaro ESP 4.40 731 P 9 701 NEJEDLY Adam CZE 4.40 731 P Shot Put Women Pentathlon Group 2 Time :15:05 Heat:1

1 754 klucinova eliska cze 13.92 789 p

2 791 DJIMOU Nana Antoinette FRA 13.23 743 P 3 781 FRANSEN Remona NED 12.99 727 P 4 772 CLEMENTS Grace GBR 12.40 688 P 5 784 SPILJARD Amanda NED 12.25 678 P 6 792 OMRANI Yassmina FRA 11.97 659 P 7 764 TEIXEIRA Christina ESP 11.92 656 P 8 773 HOLDSWORTH Catherine GBR 11.92 656 P 9 751 ROSOLOVA Denis CZE 11.78 647 P 761 BARCENA Christina ESP NM 0 P Long Jump Women Pentathlon Group 2 Time :16:48 Heat:1 1 791 DJIMOU Nana Antoinette FRA 6.31 946 P 2 751 ROSOLOVA Denis CZE 6.17 902 P 3 752 KORESOVA Jana CZE 5.88 813 P 4 794 MAISONNIER Blandine FRA 5.85 804 P 5 763 CAPDEVILLA Ana ESP 5.77 780 P 6 773 HOLDSWORTH Catherine GBR 5.73 768 P 7 781 FRANSEN Remona NED 5.68 753 P 8 784 SPILJARD Amanda NED 5.39 668 P 9 772 CLEMENTS Grace GBR 5.18 609 P 761 BARCENA Christina ESP NM 0 P

Extra serie 60 meter Horden JJB Time :00.00 Heat:1 1 Nr.97 Tim Dekker GOUDA 8.12 sec 2 Nr.61 Pieter Braun Sprint 8.24 sec 3 Nr.627 Delano Wouterse PAC 8.36 sec 4 Nr.579 Luuk de Vos RA 9.40 sec

Extra serie 60 meter JJB Time :00.00 Heat:1 1 Nr.172 Joshua Gül Phanos 7.54 sec 2 Nr.184 Ben 't Hart Sparta 7.61 sec 3 Nr.128 Jelani Fernandes PAC 7.74 sec